Biz Kimiz?

Sahamatik nedir?

Türkiye’de ve Avrupa’da bir ilk olan sahamatik çevrimiçi halısaha rezervasyon ve halısaha sezonu sunan bir internet sitesidir. Türkiye'de futbolun en yaygın olarak oynandığı yerler halı sahalardır, yaklaşık 12.000 halı sahada yüz binlerce insan futbol oynamaktadır. İşte sektöre sahamatik.com’un katkısı; Halısahada maç organize etmek (ayarlamak isteyen) insanların neredeyse hepsinin normalde yapması gerekenler; önce adam sayısını tamamlamak (haha J) ve sonrada tek tek bildiğin sahaları telefon ile arayıp “boş yer var mı” diye sormaktır. Bir de adam toplarken konuştuğunuz saat hiçbir yerde boş değilse (ofof Loof) yeni bir saate karar verip tekrar tek tek sahaları aramak zorundasınız. sahamatik ile bu sıkıntılar son buluyor hızlı ve kolayca “hangi sahada hangi saat boş” anında görebilirsiniz. Dilerseniz aradığınız saate, dilerseniz sunduğu hizmetlere (servisi var mı, kiralık malzemesi var mı, kafeteryası var mı, duşu nasıl, zemini nasıl, açık mı kapalı mı) göre detaylı olarak halısaha araması yapabilirsiniz. İstediğiniz saati bulduğunuzda tek yapmanız gerek HIZLI AL demek, böylece anında halısaha işletmecisine bildirim ve SMS gidiyor. Halısaha onayladığı anda da rezervasyonunuz tamamlanmış oluyor. Halısahada maç ayarlamak sahamatik.com ile bu kadar kolay.

sahamatik.com’un ikinci en önemli katkısı ise; düzenli olarak halısahada oynayan (abone müşteri) futbolseverlere ise özellikle de aynı ekip ile sürekli oynayanlara “bir takım olma ve takım ruhu içinde mücadele etme ve yarışma imkanı” vermesidir. Nasıl mı? Şöyle ki; bir takımınız var ve her hafta oynuyorsanız, sahamatik.com’a ÜCRETSİZ üye olun ve sonra profilinizden “Kaptan Ol” butonuna tıklayın. Takımınız için bir isim, logo ve diğer bilgileri girin. Artık takım kaptanısınız; şimdi yapacağınız tek şey takımınızın kadrosunu tamamlamamak; arkadaşlarınız “Üye Ol” diyerek ÜCRETSİZ olarak kayıtlarını tamamladıktan sonra “Oyuncu Ekle” diyerek onları takımınıza transfer edin. Unutmayın, geniş bir kadro uzun soluklu sezonda size daha rahat yarışma imkanı verir. Artık hazırsınız ve kendinize dişinize göre rakip bulabilir ve gelen maç isteklerini değerlendirebilirsiniz. Son bir şey sahamatik.com ile “istediğiniz rakip ile istediğiniz sahada istediğiniz kadar maç yapabilirsiniz” zorunlu fikstür, zorunlu saat ve zorunlu saha yoktur. Klasik turnuva ve lig anlayışının dışında bir hedefle yola çıkan sahamatik özellikle artık takım haline gelmiş düzenli halısaha tutkunları için avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Kendileri gibi takımlarla yarışma ve her hafta oynadıkları maçlardan puanlara göre de ödüller kazanma imkanı sağlamaktadır. Her ay “Ay Enleri Ödülleri*” ile Ayın En İyi Takımı, Ayın En İyi Golcüsü, Ayın En İyi Kalecisi, Ayın En Centilmeni ve Ayın En İyi Sahası ödüllendirilmektedir.

sahamatik.com sadece futbolseverlere değil halısaha işletmecilerine sunduğu hizmetler açısından da Türkiye’de ilk ve tektir: halısaha takvimini (saha takvimi) çevrimiçi düzenleyebilme, müşterilerine daha kolay ulaşma, reklam yapma, turnuva oluşturma ve daha fazlası… Saha işletmecisi iseniz; ÜCRETSİZ üye olabilir, saha takviminize girip “Müşteri Ekle” diyerek tüm müşterilerinizi kaydedebilir ve onlardan gelen bireysel maç isteklerini ÜCRETSİZ olarak kabul edebilir ve dilediğiniz yerden takviminizi takip edebilirsiniz. sahamatik.com en kısa sürede tüm halısaha severlerin tek adresi olacak, sen de sahamatik ile;

“Var Mısın Maça?!”

* Ayın Enleri Ödülleri verilmesi için il/ilçede en az 50 (elli) maç düzenlenmiş olması gerekmektedir. 3 ay üst üste ödül verilemeyen il/ilçede toplam maç sayısının (4. Ay dahil) 100 (yüz) maç olması halinde Teknik Kurul kararı ile ödül verilebilir.

Rakip ve Takım Arayanlar

    Şu anda ilinizde devam eden CANLI maç yoktur.